اطلاعیه

به علت مشکلات پیش آمده در اثر شیوع ویروس کرونا نمایشگاه در سال 1399 برگزار نگردیده و به سال 1400 موکول شده است.
اطلاعات تکمیلی در آینده درج خواهد گردید.

تاریخ

11 الی 13 خرداد ماه 1400


زمانبندی نمایشگاه

افتتاحیه رسمی نمایشگاه:

ساعات کار نمایشگاه:

محل برگزاری

سالن نمایشگاه های بین المللی باکو اکسپو سنتر

آذربایجان، باکو، خیابان حیدر علیف، شماره 515

درباره برگزار کننده

برگزار کنندگان نمایشگاه:

Iteca Caspian LLC که در سال 2000 تشکیل گردید، شریک شرکت نمایشگاه بین المللی ITE Group Plc (انگلستان) است.

ITE Group Plc انجمن شرکت ها و آژانس هایی برای سازماندهی نمایشگاه ها و همایش هایی است که در مناطق مختلف جهان فعالیت می کند و دفتر مرکزی این شرکت در لندن است.

Iteca Caspian به عنوان برگزار کننده برتر نمایشگاه ها و همایش های آذربایجان می باشد. رویدادهای “ایتکا کاسپین” با حمایت رسمی ساختارهای ایالتی آذربایجان برگزار می شود. نمونه کارها شرکت شامل رویدادهایی مانند نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز کاسپین و نمایشگاه بین المللی انرژی کاسپین است.

انجمن جهانی نمایشگاه صنعت (UFI) نشان “رویداد تأیید شده UFI” را به نمایشگاه بین المللی نفت و گاز خزر اعطا کرد. علامت “رویداد تأیید شده UFI” نشانگر سطح سازمانی بالایی از وقایع ، تأثیر آنها در توسعه تجارت و شکل گیری صنعت است و همچنین صحت آمار را تأیید می کند.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز خزر (COG)

COG نمایشگاه اصلی نفت و گاز آذربایجان

همه ساله نمایشگاه نفت و گاز کاسپین متخصصان برجسته ای را به خود جلب می کند که مورد توجه کشور آذربایجان قرار می گیرند. از سالها پیش تاکنون نفت و گاز کاسپین یک مکان ملاقات برای متخصصان برجسته نفت ، گاز و انرژی بوده است، مکانی که در آن تفاهم نامه ها ، توافق نامه ها و قراردادهایی برای همکاری های آینده امضا می شود. لیست غرفه داران و شرکت کنندگان در کنفرانس شامل شرکت های برجسته نفت و انرژی جهان است. حضور رئیس جمهور جمهوری آذربایجان آقای الهام علی اف در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گواهی از جایگاه برجسته آن دارد.

رویدادهای مرتبط

چرا نفت و گاز خزر ؟

نمایشگاه ها در استراتژی بازاریابی و ارتباطات هر شرکتی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص می دهند. هیچ وسیله ارتباطی دیگری وجود ندارد که بتوان به صورت انفرادی و در هیچ جای دیگر امکان مذاکره چهره به چهره با مشتریان را فراهم آورد و تمام حواس پنجگانه (بینایی ، شنوایی ، سلیقه ، لمس و بو) را وارد بازی کرد. نیاز آنها به اطلاعات یا در برخی موارد برای برآوردن نیاز موجود به چنین اطلاعاتی.

یک نمایشگاه تخصصی صنعتی مکانی برای گرد هم آوردن تمام شعب آن است و فرصتهای ارائه شده تقریبا بی حد و مرز است. در هر کسب و کار موفق ارتباط با مشتریان یک عامل مهم استراتژیک در بازارهای بین المللی و محلی است. یکی دیگر از مزیت های شرکت در یک نمایشگاه این است که فرصتی برای حفظ ارتباط با مشتریان موجود فراهم می آورد. تحقیقات این نمایشگاه ثابت می کند که “نمایش کالاها در یک نمایشگاه تجاری ، شش برابر بیشتر از هر روش تصمیم گیری در خرید را تحت تأثیر قرار می دهد و مردم نمایشگاه های طولانی تر از تبلیغات را به خاطر می آورند”. آمار ثابت می کند که 57 درصد از خریداران کالاها و خدمات را در نمایشگاه ها خریداری می کنند و 90 درصد بازدید کنندگان هنگام تصمیم گیری در مورد خرید کالاها یا خدمات خاص ، از اطلاعاتی که در نمایشگاه ها بدست می آورند استفاده می کنند.

از جمله مزیت های شرکت در یک نمایشگاه این است که یک شرکت توجه خود را به کالاهای خود جلب می کند – و نه فقط توجه گروه خاصی از افراد که از این نمایشگاه بازدید می کنند بلکه رسانه ها و ساختارهای دولتی نیز مورد توجه قرار می گیرند. همچنین با کمی هزینه و نسبتاً کم با آنها تماس برقرار می کند.

نمایشگاه ها مستقیم ترین شکل فروش را دارند: رو در رو با مشتریان و تامین کنندگان بالقوه. هزینه انجام کار از طریق نمایشگاه تقریبا نیمی از آن (45 درصد) استفاده از روشهای سنتی فروش مستقیم است. با توجه به هزینه تخمین زده شده برای یک بازدید کننده ، هزینه های نمایشگاه بطور قابل توجهی پایین تر از هر نوع تبلیغات دیگر است.

به طور خلاصه ، نمایشگاه ها به شرکت کنندگان مزایای بسیاری از جمله:

 • هزینه تماس با یک نماینده مخاطبان هدف شرکت در نمایشگاه یا نمایشگاه بطور قابل توجهی ارزان تر از هر وسیله تبلیغاتی دیگر است.
 • طبیعت منحصر به فرد “خارج از سرزمین” یک نمایشگاه ، برقراری ارتباطات را آسان تر می کند. در این محیط شما ، مشتریان بالقوه و رقبای خود در قلمرو بی طرف هستید.
 • یک نمایشگاه مکان ایده آل برای یادگیری در مورد تقاضا برای کالاهای جدید و انجام تحقیقات در مورد آنچه رقبای شما انجام می دهند.
 • نمایشگاه وسیله ای مؤثر برای کمک به یک شرکت برای ورود به بازارهای جدید خارجی یا ایجاد شبکه های نمایندگی است.
 • یک نمایشگاه به شما امکان می دهد کالاهای جدید خود را در عمل نشان دهید.
 • این واقعیت که نمایندگان رسانه ها در نمایشگاه ها حضور می یابند کار با آنها را آسان تر می کند و به ایجاد مواد روابط عمومی کمک می کند.
 • شرکت در یک نمایشگاه به شما امکان می دهد تا در یک دوره زمانی کوتاه به بخش نسبتاً قابل توجهی از بازار دسترسی پیدا کنید.
 • برای هر مشاغل یک پل ارتباطی با مشتریان ، شرکت های بازرگانی عمده فروشی و خرده فروشی ، تأمین کنندگان و تولید کنندگان است و یک فضای رقابتی برای برقراری تماس های جدید ارائه می دهد.
 • بهترین منابع فکری و مادی موجود برای استفاده شما در یک نمایشگاه برای مدت کوتاه مدت زمان آن متمرکز شده است.

گروه کالایی

ثبت نام غرفه نمایشگاهی

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

چرا آذربایجان

صادرات به جمهوری آذربایجان برای تولید کنندگان و بازرگانان ما حائز اهمیت است بدلیلی هم مرز بودن جمهوری آذربایجان با ایران صادرات به این کشور بسیار مهم بوده و در واقع کشور آذربایجان جزء کشورهای مصرف کننده یا در واقع وارد کننده محسوب میشود و صادرات اصلی این کشور نفت و گاز میباشد و درآمد اصلی این کشور از فروش نفت و گاز میباشد. طبق آمارهای موجود ایران جزء 5 کشور اول صادرکننده به جمهوری آذربایجان و در لیست کشورهای واردکننده از آذربایجان ایران رتبه 35 را دارا می باشد. تراز تجاری مثبت سالیانه حدود 4 میلیارد دلار نشان دهنده پتانسیل بالای مالی این کشور جهت واردات از ایران و قابلیت های سرمایه گذاری ، سرمایه گذاران این کشور در ایران می باشد واردات بخش صنعت جمهوری آذربایجان سالیانه حدود 6 میلیارد دلار و بخش نساجی و صنایع دستی حدود 1.5 میلیارد دلار میباشد. واردات مواد معدنی حدود 2 میلیارد دلار، شیمیایی و پتروشیمی حدود 2 میلیارد دلار و بخش مواد غذایی و کشاورزی نیز حدود 1.5 میلیارد دلار میباشد.

صادرات ایران به جمهوری آذربایجان در بخش های دارو، شوینده ها، نوشیدنی ها، لبنیات، و سیم و کابل بسیار ناچیز میباشد و امکان ورود شرکت های ایرانی به این عرضه بسیار حائز اهمیت میباشد.

چه کسانی از این نمایشگاه بازدید می کنند ؟

34 کشور
301 شرکت کننده
7337 مترمربع
 • کارشناسان فنی
 • متخصصان تحقیق و توسعه
 • تجار و بازرگانان
 • توزیع کنندگان
 • نمایندگان
 • مسئولین خرید
 • مشاوران
 • وابسته های دیپلماتیک
 • انجمن های بازرگانی
 • شوراهای صادراتی
 • مهندسین
 • ناظران / مقامات فنی
 • نمایندگی ها / خرده فروشان
 • تولید کنندگان / تأمین کنندگان
 • مدیران عامل
 • مدیران اجرائی
 • مدیران بازاریابی
 • تصمیم گیرندگان
 • مدیران عمومی
 • مدیران محلی و منطقه ای
 • مدیران مالی

ثبت نام جهت بازدید از نمایشگاه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

حمل و نقل و ارسال کالای نمایشگاهی

این شرکت جهت تسهیل حضور شرکت کنندگان در نمایشگاهها اقدام به تامین کامیون و تریلر و انجام امور حمل و نقل کالای نمایشگاهی به محل نمایشگاه، ترخیص و گمرکات موقت مربوط به کشور مورد نظر، دپو و انبار کالاهای نمایشگاهی و سایر خدمات ارسال کالا و نمونه نمایشگاهی می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع در خصوص ارسال بار و هزینه های آن با کارشناسان ما در تماس باشید.

سفر و اقامت

هتل

ما جهت رفاه حال شرکت کنندگان بهترین هتلهای 4 و 5 ستاره را با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار خواهیم داد  تا فارغ از دغدغه سفر و اقامت تمام تمرکز خود را بر روی کسب و کار خود قراد دهید.

پروازهای منظم

سعی ما بر این است تا با تهیه بهترین نرخهای پروازی از معتبرترین ایرلاینهای موجود سفری ایمن و مطمئن را برای شما فراهم نمائیم.

اولویت انتخاب در ایرلاینها به ترتیب ترکیش ایرویز، اطلس جت، هواپیمایی ماهان و ایران ایر می باشد.

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

تجربه و تخصص این شرکت در زمینه طراحی و ساخت غرفه این شرکت را قادر به ارائه طیف گسترده ای از خدمات خلاقانه نموده است.

ما می توانیم تمام خدمات نمایشگاهی را از ایده به مرحله اجرا برسانیم از جمله : در اختیار قراردادن مترجم و کارمند جهت غرفه، کف سازی، غرفه سازی ویژه، نورپردازی و کارهای الکتریکی، لوازم وجانبی، مبلمان، سایر تجهیزات مورد نیاز و سایر خدمات.

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز خزر کاسپین آذربایجان – باکو (COG)

آذربایجان، نمایشگاه آذربایجان، نمایشگاه 2020،

باکو، نمایشگاه باکو، نمایشگاه 2020 باکو، نمایشگاه کاسپین، نمایشگاه خزر، نمایشگاه خزر 2020ف نمایشگاه کاسپین 2020

نفت، نمایشگاه نفت، نمایشگاه نفت آذربایجان، نمایشگاه نفت باکو، نمایشگاه نفت کاسپین، نفت 2020، نمایشگاه نفت 2020، نمایشگاه نفت آذربایجان2020، نمایشگاه نفت باکو 2020، نمایشگاه نفت کاسپین2020، نمایشگاه نفت خزر 2020

گاز، نمایشگاه گاز، نمایشگاه گاز آذربایجان، نمایشگاه گاز باکو، نمایشگاه گاز کاسپین، گاز 2020، نمایشگاه گاز 2020، نمایشگاه گاز آذربایجان 2020، نمایشگاه گاز باکو 2020، نمایشگاه گاز کاسپین 2020

نفت و گاز، نمایشگاه نفت و گاز، نمایشگاه نفت و گاز آذربایجان، نمایشگاه نفت و گاز باکو، نمایشگاه نفت و گاز کاسپین، نفت و گاز 2020، نمایشگاه نفت و گاز 2020، نمایشگاه نفت و گاز آذربایجان 2020، نمایشگاه نفت و گاز باکو 2020، نمایشگاه نفت و گاز کاسپین 2020

کنفرانس نفت و گاز آذربایجان، کنفرانس نفت و گاز، کنفرانس نفت و گاز باکو، کنفرانس نفت و گاز کاسپین، کنفرانس نفت و گاز خزر

Azerbaijan, Azerbaijan expo, Azerbaijan event, Azerbaijan Exhibition, Azerbaijan 2020, Azerbaijan expo 2020, Azerbaijan event 2020

Baku, Baku expo, Baku event, Baku exhibition, Baku 2020, Baku expo 2020, Baku event 2020

Oil, Oil expo, oil event, Oil expo Azerbaijan, Oil event Azerbaijan, Oil expo Baku, Oil event Baku, Oil 2020, Oil expo 2020, Oil event 2020, Oil expo Azerbaijan 2020, Oil event Azerbaijan 2020, Oil expo 2020 Baku, Oil event 2020 Baku

Caspian Oil & Gas, Caspian Oil&Gas, Caspian event, Caspian Gas, Caspian, Caspian Conference, Caspian expo, Caspian Exhibition

Oil & Gas, Oil & Gas expo, oil & Gas event, Oil & Gas expo Azerbaijan, Oil & Gas event Azerbaijan, Oil & Gas expo Baku, Oil & Gas event Baku, Oil & Gas 2020, Oil & Gas expo 2020, Oil & Gas event 2020, Oil & Gas expo Azerbaijan 2020, Oil & Gas event Azerbaijan 2020, Oil & Gas expo 2020 Baku, Oil event 2020 Baku

Oil & Gas Conference, Azerbaijan Oil & Gas Conference, Baku Oil & Gas Conference, COG