زمان و مکان

0Weeks0Days0Hours0Minutes0Seconds

تاریخ

5 الی 8 اسفندماه 1396


زمانبندی نمایشگاه

5 اسفند 96    10:00صبح – 6:00 عصر

6 اسفند 96    10:00صبح – 6:00 عصر

7 اسفند 96    10:00صبح – 6:00 عصر

8 اسفند 96    10:00صبح – 5:00 عصر

محل برگزاری

سالن نمایشگاه های بین المللی آتاکنت

آلماتی / قزاقستان

درباره برگزار کننده

نمایشگاه بین المللی منسوجات خانگی 2018 توسط شرکت نمایشگاهی سنترال آسیا (Central Asia Trade Exhibitions) که یک شرکت معتبر و با تجربه در زمینه برگزاری نمایشگاه های بین المللی می باشد اجرا می گردد.

شرکت نمایشگاهی سنترال آسیا این امکان را به هر شرکت می دهد تا از مزایای قابل توجه در بازار، ملاقات با خریداران، معاملات و سهیم شدن در بازار بهره مند گردند.

شرکت مدیریت تجارت آریایی میوان نیز بعنوان نماینده شرکت سنترال آسیا جهت معرفی این نمایشگاه به شرکتهای ایرانی همکاری می نماید.

central Asia Logo

چرا باید در نمایشگاه شرکت کنیم؟

هدف از این نمایشگاه:

نمایشگاه های بین المللی تخصصی – موثرترین فرصت برای گسترش کسب و کار و دستیابی به اطلاعات بازار می باشد.

ضرروت حضور در نمایشگاه ها در برنامه ریزی و انجام فعالیت های اقتصادی، نقشی مهم در استراتژی و توسعه کسب و کار بازی می کنند.

در مدت زمان کوتاهی شما قادر خواهید بود آخرین پیشنهادات را بررسی کنید و ارتباطات تجاری مطمئن با تامین کنندگان معتبر برقرار کنید.

آلماتی مرکز مالی و تجاری، نه فقط در قزاقستان بلکه برای تمام کشورهای همسایه می باشد.

اگر به دنبال:

– تقویت تصویر شرکت و برند خود بازار کشورهای آسیای مرکزی
– شرکای تجاری جدید
– گردهمائی فعالان حرفه ای منسوجات خانگی، فرش و کفپوش
– حضور مداوم در بازار
– دسترسی به تجربیات شرکتهای شناخته شده و معتبر
– نمایش و ارائه آخرین محصولات و خدمات خود به مشتریان

شرکت در این نمایشگاه – یک تصمیم استراتژیک صحیح می باشد.

گروه کالایی

گروه کالایی

 • لباس راحتی و لباس خواب
 • روتختی
 • بالش
 • تشک
 • پتو
 • پارچه های تزئینی
 • پرده ها
 • تجهیزات جانبی پرده
 • کرکره
 • لوازم داخلی پارچه ای
 • پارچه مبلمان
 • چرم
 • بالش تزئینی (کوسن و پشتی)
 • انواع کفپوش
 • فرش
 • موکت

هزینه مشارکت

 • غرفه استاندارد (حداقل 12 مترمربع)
  260€

  دیوارهای کناری و پشتی

  موکت

  یک عدد میز

  2 عدد صندلی

  سطل زباله

  پریز برق (2 کیلو وات)

  لامپ روشنایی ( به ازاء هر 12 متر 3 عدد)

  نام شرکت

  3 عدد طبقه

  ورود اطلاعات در یک صفحه کاتالوگ نمایشگاهی بصورت رایگان

 • اختصاص فضای خالی (حداقل 30 مترمربع)
  230€

  فضای غرفه

  نظافت عمومی

  امنیت نمایشگاهی

  تبصره : شرکت کننده برای ساخت و ساز غرفه از سازنده می بایست تأییدیه فنی دریافت نماید.

 • هزینه ثابت ثبت نام به ازاء هر غرفه
  350€

ثبت نام غرفه نمایشگاهی

0 + 1 = ?

دلایل بازدید

دلایل بازدید از نمایشگاه منسوجات خانگی 2018

چرا از نمایشگاه منسوجات خانگی آلماتی بازدید کنیم؟

این رویداد زمینه منحصر به فردی برای مشاهده آخرین تجهیزات و خدمات در بخش پلاستیک، توسعه روابط بین المللی و ایجاد فرصت های کسب و کار جدید فراهم می کند. همچنین می توانید به طور مستقیم با تأمین کنندگان بین المللی، توزیع کنندگان و تولید کنندگان ارتباط برقرار کنید.

با تصمیم گیرندگان محلی، منطقه ای و بین المللی ارتباط برقرار کنید

شبکه حرفه ای خود را توسعه دهید

طیف گسترده ای از محصولات، خدمات و فن آوری را بررسی کنید

آخرین تحولات بازار صنعت را کشف کنید

اطلاعاتی مفید از بازار هدف خود کسب نمائید

چه کسانی از این نمایشگاه بازدید می کنند ؟

بیش از 15+ کشور
بیش از 200+ شرکت
بیش از 4700+ بازدید کننده
 • کارشناسان فنی
 • متخصصان تحقیق و توسعه
 • تجار و بازرگانان
 • توزیع کنندگان
 • نمایندگان
 • مسئولین خرید
 • مشاوران
 • وابسته های دیپلماتیک
 • انجمن های بازرگانی
 • شوراهای صادراتی
 • مهندسین
 • ناظران / مقامات فنی
 • نمایندگی ها / خرده فروشان
 • تولید کنندگان / تأمین کنندگان
 • مدیران عامل
 • مدیران اجرائی
 • مدیران بازاریابی
 • تصمیم گیرندگان
 • مدیران عمومی
 • مدیران محلی و منطقه ای
 • مدیران مالی

ثبت نام جهت بازدید از نمایشگاه

0 + 2 = ?

خدمات

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

تجربه و تخصص این شرکت در زمینه طراحی و ساخت غرفه این شرکت را قادر به ارائه طیف گسترده ای از خدمات خلاقانه نموده است.

ما می توانیم تمام خدمات نمایشگاهی را از ایده به مرحله اجرا برسانیم از جمله : در اختیار قراردادن مترجم و کارمند جهت غرفه، کف سازی، غرفه سازی ویژه، نورپردازی و کارهای الکتریکی، لوازم وجانبی، مبلمان، سایر تجهیزات مورد نیاز و سایر خدمات.

حمل و نقل و ارسال کالای نمایشگاهی

بیمه

مسئولیت ما می باشد تا اطمینان حاصل نماییم که غرفه داران در نمایشگاه توسط یک بیمه نامه مناسب برای حمل و نقل و ارسال کالا به نمایشگاه، زمان حضور در قزاقستان، بسته بندی مجدد و ارسال کالای نمایشگاهی پوشش داده می شود. همچنین توصیه می شود که همه شرکت کنندگان از یک بیمه نامه معتبر بیمارستانی که منطقه مستقل مشترک المنافع را پوشش می دهد برخوردار باشند

سفر و اقامت

هتل

انتخاب گسترده ای از هتل ها برای غرفه داران و بازدید کنندگان فراهم می باشد

پروازهای منظم

فرودگاه بین المللی آلماتی (ALA) بزرگترین فرودگاه بین المللی در قزاقستان است که در حدود 15 کیلومتری شمال شرق آلماتی، بزرگترین شهر و پایتخت تجاری قزاقستان قرار دارد.

فرودگاه بین المللی الماتی (ALA) دارای پروازهای مستقیم از اروپا و خاورمیانه می باشد.

پاسپورت و ویزای مورد نیاز

اتباع خارجی و اتباع غیر مقیم جهت ورود به جمهوری قزاقستان احتیاج به دریافت روادید دارند.
مطابق قوانین صدور روادید جمهوری قزاقستان، جهت اخذ روادید جمهوری قزاقستان برای اتباع خارجی اشخاص دعوت کننده، حقیقی یا حقوقی ثبت شده در محل مربوط می بایست به اداره پلیس مهاجرت منطقه خود یا اداره کنسولگری وزارت امور خارجه جمهوری قزاقستان در شهر آستانه یا نمایندگی اداره کنسولگری وزارت امور خارجه جمهوری قزاقستان در شهر آلماتی جهت دریافت پشتیبانی روادید مراجعه نمایند.
در ادامه جهت اخذ روادید، اتباع خارجی می بایست به کنسولگری های جمهوری قزاقستان در کشور مربوطه با به همراه داشتن گذرنامه معتبر، کپی دعوت نامه با شماره پشتیبانی روادید صادر شده در اداره ی کنسولگری وزارت امور خارجه جمهوری قزاقستان: فرم تایپ شده درخواست روادید، عکس و کپی گذرنامه مراجعه نمایند. ضرورت ارائه مدارک دیگر توسط کنسول در محل تعیین می گردد.
پس از تحویل مدارک اداره کنسولگری طی 15 روز کاری نسبت به صدور ویزا اقدام خواهد نمود.

مدارک جهت اخذ ویزا :

اصل پاسپورت

دو قطعه عكس

مشخصات شناسنامه ای

دنیای پلاستیک 2017

دنیای پلاستیک، دنیای پلاست، دنیای پلاستیک 2016، دنیای پلاستیک 2017، پلاست ورلد، دنیای پلاست، دنیای پلاست 2016، دنیای پلاست 2017، پلاستیک, نمايشگاه, نمایشگاه پلاستیک, نمایشگاه بین المللی, ایران پلاست, ایران پلاستیک, عرب پلاست, پلاستیک ایران, گرانول, پتروشیمی, شیمیایی, رنگ و رزین, مواد اولیه پلاستیک, پلاست, لاستیک,پلی اتیلن, مستربچ, آلماتی, آستانه, قزاقستان, نمایشگاه آلماتی, نمایشگاه قزاقستان, نمایشگاه آستانه, نمایشگاه پلاستیک آلماتی, نمایشگاه پلاستیک قزاقستان, پلاست ورد, پلاستیک جهانی, پلاستیک مسکو, پلاستیک دوبي, پلاستیک ترکیه, پلاستیک عراق, پلاست اکسپو,اکسپو پلاستیک,

Plastic, expo, exhibition, fair, last expo, international expo, international fair, international exhibition, Iran plast, Iran plastic, Arab plast, granule, petrochemical, chemical, color, resin, plast, rubber, polyethylene, master Bach, Almaty, Astana, Kazakhstan, Almaty expo, Almaty exhibition, Almaty fair, Kazakhstan expo, Kazakhstan fair, Kazakhstan exhibition, Astana expo, Astana fair, Astana exhibition, Almaty plast expo, Almaty plastic expo, Kazakhstan plast expo, Kazakhstan plastic expo, plast world, Moscow plast, Moscow plastic, Dubai plast, Dubai plastic, Turkish plast, Turkish plastic, Iraq plast, Iraq plastic, expo plast, plast expo, plastic expo, expo plastic, plast exhibition, plast fair, plastic exhibition, plastic fair

شهر آلماتی – مرکز کسب و کار قزاقستان

امروزه آلماتی بزرگترین شهر قزاقستان با جمعیتی در حدود دو میلیون نفر، مرکز علمی و آموزشی، مرکز فرهنگی و تاریخی، اقتصادی و مالی، بانکداری و صنعتی کشور است.

آلماتی در جنوب شرق قزاقستان واقع شده است، قلمرو شهری آلماتی بیش از هشت هزار هکتار است که توسط باغ ها و پارک ها، میدان ها و بلوار های اشغال شده است. پارک ملی ایالت آلتائو، که قلمرو آن شامل حومه حفاظت از طبیعت و حیات وحش است، در مجاورت آلماتی می باشد.

در سال 1997، توسط حکم نورسلطان نظربایف، رئیس جمهور قزاقستان، پایتخت این کشور از آلماتی به آستانه منتقل شد. اين شهر يک مرکز عمده حمل و نقل در قزاقستان است؛.کارخانه های صنایع غذایی، صنایع سبک و سنگین در این شهر فعالیت دارند. دفتر مرکزی بزرگترین بانک های قزاقستان و شرکت های تابعه موسسات مالی و شرکت های چند ملیتی در آن قرار دارد.

اقتصاد قزاقستان

با تشکر از سیاست های اقتصادی لیبرال و به تازگی سیستم سرمایه گذاری در قزاقستان را برای سریع ترین رشد اقتصادی در سطح کشورهای مستقل مشترک المنافع اصلاح کرده است. پول ملی – تنگ.

قزاقستان – جوان، بلندپرواز کشور، که به دنبال آینده است. با تشکر از استراتژی توسعه کشور “قزاقستان-2050” و دولت قزاقستان که اقداماتی را برای بهبود شرایط سرمایه گذاری در کشور انجام داده است، شرایط مطلوب برای توسعه نوآوری و فن آوری های جدید را ایجاد کرده است.

تحلیل گران انتظار می رود که رشد قابل ملاحظه ای در نرخ رشد اقتصاد از “پایدار” تا “مثبت” (افزایش رشد تولید ناخالص داخلی) باشد. مطابق با معیارهایی مانند شرایط آب و هوایی تجاری، توسعه بخش مالی، زیرساخت ها و سرمایه انسانی قزاقستان، مرکز تجارت و اقتصادی کل منطقه آسیای میانه است.

قزاقستان غنی از منابع معدنی، نفت و گاز است که به توسعه پویا بازار کمک می کند. دسترسی به منابع طبیعی و سیاست دولت ابزار کلیدی برای دستیابی به موفقیت اقتصادی و رفاه قزاقستان است – ستاره در حال رشد قرن 21st.

تعداد زیادی از دفاتر جدید، ساخت ساختمان های عمومی، مراکز خرید و مراکز تجاری نیاز به محصولات با کیفیت را ثابت می کنند. از آنجا که قزاقستان و دیگر کشورهای آسیای مرکزی حجم تولیدات محلی تقاضای مصرف کنندگان را برآورده نمی کنند، اکثر کالاها و خدمات بیشتر وارد می شوند.

قزاقستان یکی از بزرگترین واردکنندگان برای تأمین کنندگان اروپایی و تامین کنندگان از آسیا است. صادرات کل رسمی در سال 2013 به 82.5 میلیارد دلار رسید. 55.2 میلیارد دلار (یا 66.9٪) صادرات از نفت. با آمار صادرات رسمی واردات کالاها 5.4 درصد افزایش یافت و به $ 48.9 میلیارد دلار رسید.

بلاروس، روسیه و قزاقستان یک قلمرو گمرکی متحد ایجاد کرده اند که امکان همکاری متقابل و توسعۀ کسب و کار را بهتر می کند. پوتین در مجمع همکاری میان منطقه ای که تبدیل به یک ابزار ضروری برای توسعه همکاری میان روسیه و قزاقستان شده است، گفت: “در طول 11 سال گذشته روابط اقتصادی بین دو کشور به سطح کیفی جدیدی رسیده است. بیش از 6 بار. این پویایی بالا تا حد زیادی همکاری سرمایه گذاری در اقتصادهای ما را فراهم کرد. »در عوض، در دیدار شورای کشورهای عضو سازمان ملل متحد، نورسلطان نظربایف خاطرنشان کرد که در سال 2015 ریاست جمهوری کشورهای مستقل مشترک المنافع به قزاقستان منتهی می شود، اولویت ها: تعمیق همکاری های اقتصادی و تجاری و ظرفیت ایجاد توافق در منطقه آزاد تجاری از جمله. پارلمان قزاقستان تنها پیش نویس قانون “در مورد تصویب پیمان اتحادیه اقتصادی یورواساسی” را تصویب کرد. اهداف اصلی این توافق عبارتند از ایجاد شرایط برای توسعه پایدار اقتصادی احزاب جهت بهبود سطح زندگی مردم، تمایل به ایجاد یک بازار واحد برای کالاها و خدمات، سرمایه و کار؛ مدرنیزاسیون جامع، همکاری و رقابت اقتصاد ملی در اقتصاد جهانی “. طبق توافقنامه اتحادیه گمرکی احزاب: عملکرد بازار داخلی کالاها، استفاده از آداب معمول تعرفه EAEC همچنین، به منظور ترویج توسعه اقتصادی اجتماعی و اقتصادی حزب در قلمرو احزاب، مناطق آزاد اقتصادی و انبارهای آزاد تاسیس و اداره می شود. »این لایحه مجلس شورای ملی را تصویب کرد 1 سپتامبر 2014 برای سال حمایت از مشارکت در اتحادیه گمرکی (CU) و فضای اقتصادی مشترک (CES) جمعیت قزاقستان و روسیه رشد بیش از 11٪، 84٪ و 79٪ را نشان داد.

حجم معاملات قزاقستان با کشورهای عضو کشورهای مستقل مشترک المنافع در سال 2013 به 33 میلیارد دلار آمریکا، قزاقستان و در حال حاضر و در آینده – یک بازار بزرگ برای تامین کنندگان از سراسر جهان است. نمایشگاه های تخصصی جهانی و بین المللی به یک پلت فرم منحصر به فرد برای گفت و گو بین کشورها، جامعه مدنی، فرهنگ های مختلف تبدیل شده است. این رویدادها و پروژه های بزرگ در مقیاس وسیعی برای توسعه علم، فن آوری، طراحی، تجارت بین المللی و گردشگری است.

سبک زندگی قزاقستان

قزاقستان غنی از قله های کوه یخ، یخچال های درخشان، جنگل های همیشه سبز خیره کننده، معادن سنگی بزرگ است که توسط رنگین کمان های رنگارنگ، دریاچه ها، رودخانه های وحشی، سرزمین های شاعرانه و زندگی گیاهی و حیوانی منحصر به فرد است.

قزاقستان محل تولد تمدن های باستان یوروآسیایی، سرزمین مادری مردم عشایر و جاده ابریشم بزرگ است.

جمهوری قزاقستان مستقیم بین اروپا و آسیا قرار دارد. این مکان پیش نیاز حمل و نقل و ارتباطات مهم خود را در زمینه حمل و نقل و علاقه به بسیاری از کشورها در سراسر جهان را تعیین می کند.

جمهوری قزاقستان دموکراسی ریاست جمهوری است؛ یک دولت سکولار، پایدار و اجتماعی که بالاترین ارزش آن مردم و زندگی، حقوق و آزادی های آن است.

زبان رسمی قزاقستان یک زبان ترکی است. سازمان های دولتی و سازمان های دولتی محلی نیز از زبان روسی استفاده می کنند. دولت شهروندان را به مطالعه و صحبت کردن در چند زبان تشویق می کند. همه حق دارند از زبان مادری خود و حق انتخاب زبان خود برای ارتباط، مطالعه و کار استفاده کنند. این امر به افرادی از قومیت های مختلف و ادیان متفاوت فرصتی ایجاد نموده تا به صورت مسالمت آمیز در کشور کار  کنند.

مردم قزاقستان به مراقبت از فرهنگ ملی و سنت های ملی احتیاج دارند. 21 تا 23 مارس مردم قزاقستان نوروز را جشن می گیرند که نماد بهار سال نو است. غذاهای ملی قزاقستان عمدتا از غذاهای گوشتی هستند: کویردک، کاسی، کارتا. یکی از محبوب ترین غذاهای ملی بش بارماکمی باشد. محصولات لبنی عبارتند از: محصولات لبنی و نوشیدنی، مانند کویمیس (شیر مرغ تخمیر شده). نان ملی

قزاقستان دارای استعدادهای زیادی است: خوانندگان ، موسیقی و هنر قزاقستان در اروپا و امریکا بسیار محبوب هستند. مکان های زیبا مانند موزه ها و پارک ها، بناهای تاریخی، پارک های فرهنگی و تفریحی. در دهه گذشته پیشرفت در توسعه ورزش و گردشگری صورت گرفته است. زندگی اجتماعی و سیاسی قزاقستان دارای رویدادهای فراوانی است. دولت در حال توسعه پروژه های جدید است و به شدت به پیشرفت در زمینه علوم و آموزش و پرورش سرمایه گذاری می کند. شهرها با ساخت مجتمع های جدید مسکونی، مراکز کسب و کار، مراکز خرید و دیگران تبدیل می شوند. به طور عمده آستانه و آلماتی تغییر کرده است.

© 1396 کلیه حقوق برای شرکت MEONE محفوظ می باشد