تاریخ

2022


زمانبندی نمایشگاه

افتتاحیه رسمی نمایشگاه:

متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

ساعات کار نمایشگاه:

متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

محل برگزاری

سالن نمایشگاه های بین المللی آزاکسپوسنتر

ازبکستان، تاشکند، خیابان امیرتیمور، شماره 107

درباره برگزار کننده


برگزار کنندگان نمایشگاه:
شرکت نمایشگاه های Iteca – شرکت نمایشگاه های بین المللی و شرکای آن: شرکت نمایشگاهی ITE نمایشگاه ها و کنفرانس های آموزشی، شرکت نمایشگاهی ITE Eurasian.


Iteca یک رهبر در برگزاری نمایشگاه ها و همایش های حرفه ای در ازبکستان است. تقویم نمایشگاه های Iteca شامل 20 پروژه است که سالها برگزار شده است و با به رسمیت شناخته شدن در سطح بین المللی شهرت کسب و کار خود را به دست آورده است.


اکثر رویدادهای نمایشگاه Iteca نمایشگاه هایی با فرمت “کسب و کار برای تجارت” است ، یعنی اینها برنامه های تخصصی در نظر گرفته شده برای متخصصان هستند.


نمایشگاه Iteca دارای تیمی از متخصصان سطح بالا و دارای تجربه گسترده در تجارت نمایشگاه است که کارآمد همه غرفه داران را تضمین می کند.

Iteca Exhibition Logo

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ازبکستان (OGU)

OGU نمایشگاه اصلی نفت و گاز ازبکستان

OGU برترین رویداد در بخش نفت و گاز ازبکستان است که با حمایت رسمی کابینه وزیران جمهوری ازبکستان و JSC Uzbekneftegaz در حال برگزاری است. این رویداد یک بستر تجاری سطح بالا برای ارائه آخرین دستاوردها و تحولات برای شرکت های بین المللی نفت و گاز ارائه می دهد و محل اصلی ملاقات تامین کنندگان و تولید کنندگان است.

بررسی اجمالی صنعت:
 • ازبکستان سومین تولید کننده گاز طبیعی در کشورهای مستقل مشترک المنافع و هشتمین کشور در جهان است.
 • در پنج منطقه نفت و گاز ازبکستان 250 میدان هیدروکربنی خام وجود دارد
 • Uzbekneftegaz گاز طبیعی را در حجم حدود 60 میلیارد متر مربع هیدروکربن مایع – 3 میلیون تن تأمین می کند
 • براساس “مفهوم توسعه صنعت نفت و گاز ازبکستان تا سال 2030” ، پیش بینی می شود ذخایر نفت 132.4 میلیون تن افزایش یابد
پتانسیل سرمایه گذاری:

از سال 2015 الی 2021 پیش بینی می شود “ازبک نفتگاز”  54 پروژه سرمایه گذاری را اجرا کند. ازبکستان توجه ویژه ای روی جذب سرمایه گذاران خارجی دارد. از جمله مهمترین پروژه هایی که به طور مشترک با شرکت های خارجی اجرا شده اند: گازپروم و لوکوئیل (روسیه) ، CNODC (چین) ، پترو ویتنام (ویتنام) ، KNOC (کره جنوبی) ، SASOL (آفریقای جنوبی) ، کنسرسیوم پروژه دریای آرال و دیگران.
در راستای تفاهم نامه تفاهم (MOU) با Uzbekneftegaz ، شرکت کره جنوبی GS Engineering & Construction در حال ایجاد امکاناتی برای تولید الفین از گاز طبیعی است که برای ساخت پلاستیک استفاده می شود. هزینه این پروژه 4.5 میلیارد دلار است.
در 13 فوریه 2015 ، لوکوئیل برای تأمین تجهیزات و ساخت کارخانه بنزین کندمیسکی در ازبکستان با پیمانکاران به سرپرستی مهندسی هیوندای قرارداد بست. این نیروگاه با ظرفیت تولید 8.1 میلیارد متر مربع در سال ، گاز سولفور را از گروه میادین نفتی Kandymsky پردازش می کند. کارخانه امکان تقطیر گاز طبیعی ، میعانات گازی پایدار ، گوگرد جامد و گرانول را فراهم می کند. هزینه این پروژه 2.66 میلیارد دلار است.

رویدادهای مرتبط

چرا OGU ؟

 OGU بزرگترین نمایشگاه نفت و گاز جمهوری ازبکستان و از مهمترین نمایشگاه های صنعت نفت و گاز و صنایع وابسته در آسیای میانه است.

 OGU برای دولت و فعالان این صنعت و صنایع وابسته بسیار مهم و حیاتی می باشد. هر سال این نمایشگاه توسط نمایندگان وزارتخانه ها و انجمن های ملی مرتبط افتتاح می گردد.

 OGU مشارکت مداوم شرک های فعال در این صنعت و علاقه مند به بازار آسیای میانه نشان از موفقیت و اثرگذاری این نمایشگاه در کسب و کار آنها دارد.

 OGU حضور بازدیدکنندگان حرفه ای از نمایشگاه باعث افزایش احتمال موفقیت مشارکت کنندگان می گردد؛ و هرساله برگزار کننده با اطلاع رسانی هدفمند و هوشمند این نمایشگاه به فعالان صنعت نفت و گاز در سطوح محلی، ملی و منطقه ای این مهم را بهبود بخشیده و از آن پاسداری می کند.

غالب بازدید کنندگان از سطوح مدیریتی عالی توزیع کنندگان این صنعت در منطقه و به خصوص کشور ازبکستان هستند.

اگر به دنبال:

– تقویت شرکت و برند خود
– شرکای تجاری جدید
– نمایش توانائیها
– افزایش سهم بازار
– دسترسی به تجربیات شرکتهای شناخته شده و معتبر
– نمایش و ارائه آخرین محصولات و خدمات خود به مشتریان
 هم اکنون حضور خود را در این نمایشگاه قطعی نمائید.

گروه کالایی

ثبت نام غرفه نمایشگاهی

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

چرا ازبکستان

میزان و تراکم جمعیت و همچنین وجود زیر ساخت های ارتباطی مناسب با کشورهای همسایه ازبکستان را به یکی از مهمترین بازارهای  آسیای میانه تبدیل کرده است. ازبکستان پرجمعیت ترین کشور آسیای میانه و بعد از روسیه دومین کشور پرجمعیت حوزه ی CIS است. نرخ رشد جمعیت این کشور نیز طی 31 سال گذشته هموراه مثبت بوده است.

قدرت خرید مردم جمهوری ازبکستان طی 20 سال گذشته به طور چشمگیری بهبود پیدا کرده و این کشور را به عنوان یکی از مقاصد مهم و قابل دستیابی برای محصولات متفاوت تبدیل کرده است.

دولت جمهوری ازبکستـان طی سالیـان گذشتـه به طور پیوستـه رقبت خود را درخصوص افـزایش روابــط تجـاری با ایــران به صراحت عنوان داشتــه است؛ جالب اینکه پـس از بازگشت تحریـم هـای ایالات متحـده ایـن رقبت نـه تنها  کاهش نیافته است که شاهد رشد چشمگیـر حضور هیات های تجاری ازبک در ایران و دیـدارهای پیوستـه و مکرر سفیر این کشور با فعالین اقتصادی ایران هستیم.

چه کسانی از این نمایشگاه بازدید می کنند ؟

23 کشور
2236 شرکت کننده
10000 بازدید کننده
 • کارشناسان فنی
 • متخصصان تحقیق و توسعه
 • تجار و بازرگانان
 • توزیع کنندگان
 • نمایندگان
 • مسئولین خرید
 • مشاوران
 • وابسته های دیپلماتیک
 • انجمن های بازرگانی
 • شوراهای صادراتی
 • مهندسین
 • ناظران / مقامات فنی
 • نمایندگی ها / خرده فروشان
 • تولید کنندگان / تأمین کنندگان
 • مدیران عامل
 • مدیران اجرائی
 • مدیران بازاریابی
 • تصمیم گیرندگان
 • مدیران عمومی
 • مدیران محلی و منطقه ای
 • مدیران مالی

ثبت نام جهت بازدید از نمایشگاه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

حمل و نقل و ارسال کالای نمایشگاهی

این شرکت جهت تسهیل حضور شرکت کنندگان در نمایشگاهها اقدام به تامین کامیون و تریلر و انجام امور حمل و نقل کالای نمایشگاهی به محل نمایشگاه، ترخیص و گمرکات موقت مربوط به کشور مورد نظر، دپو و انبار کالاهای نمایشگاهی و سایر خدمات ارسال کالا و نمونه نمایشگاهی می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع در خصوص ارسال بار و هزینه های آن با کارشناسان ما در تماس باشید.

سفر و اقامت

هتل

ما جهت رفاه حال شرکت کنندگان بهترین هتلهای 4 و 5 ستاره را با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار خواهیم داد  تا فارغ از دغدغه سفر و اقامت تمام تمرکز خود را بر روی کسب و کار خود قراد دهید.

پروازهای منظم

سعی ما بر این است تا با تهیه بهترین نرخهای پروازی از معتبرترین ایرلاینهای موجود سفری ایمن و مطمئن را برای شما فراهم نمائیم.

اولویت انتخاب در ایرلاینها به ترتیب ترکیش ایرویز، اطلس جت، هواپیمایی ماهان و ایران ایر می باشد.

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

تجربه و تخصص این شرکت در زمینه طراحی و ساخت غرفه این شرکت را قادر به ارائه طیف گسترده ای از خدمات خلاقانه نموده است.

ما می توانیم تمام خدمات نمایشگاهی را از ایده به مرحله اجرا برسانیم از جمله : در اختیار قراردادن مترجم و کارمند جهت غرفه، کف سازی، غرفه سازی ویژه، نورپردازی و کارهای الکتریکی، لوازم وجانبی، مبلمان، سایر تجهیزات مورد نیاز و سایر خدمات.

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز ازبکستان – تاشکند (OGU)

ازبکستان، نمایشگاه ازبکستان، نمایشگاه 2020،

تاشکند، تاشکنت، نمایشگاه تاشکند، نمایشگاه تاشکنت، نمایشگاه 2020 تاشکند، نمایشگاه 2020 تاشکنت

نفت، نمایشگاه نفت، نمایشگاه نفت ازبکستان، نمایشگاه نفت تاشکند، نمایشگاه نفت تاشکت، نفت 2020، نمایشگاه نفت 2020، نمایشگاه نفت ازبکستان 2020، نمایشگاه نفت تاشکند2020، نمایشگاه نفت تاشکنت 2020

گاز، نمایشگاه گاز، نمایشگاه گاز ازبکستان، نمایشگاه گاز تاشکند، نمایشگاه گاز تاشکت، گاز 2020، نمایشگاه گاز 2020، نمایشگاه گاز ازبکستان 2020، نمایشگاه گاز تاشکند2020، نمایشگاه گاز تاشکنت 2020

نفت و گاز، نمایشگاه نفت و گاز، نمایشگاه نفت و گاز ازبکستان، نمایشگاه نفت و گاز تاشکند، نمایشگاه نفت و گاز تاشکت، نفت و گاز 2020، نمایشگاه نفت و گاز 2020، نمایشگاه نفت و گاز ازبکستان 2020، نمایشگاه نفت و گاز تاشکند2020، نمایشگاه نفت و گاز تاشکنت 2020

کنفرانس نفت و گاز ازبکستان، کنفرانس نفت و گاز، کنفرانس نفت و گاز تاشکند، کنفرانس نفت و گاز تاشکنت

Uzbekistan, Uzbekistan expo, Uzbekistan event, Uzbekistan Exhibition, Uzbekistan 2020, Uzbekistan expo 2020, Uzbekistan event 2020

Tashkent, Tashkent expo, Tashkent event, Tashkent exhibition, Tashkent 2020, Tashkent expo 2020, Tashkent event 2020

Oil, Oil expo, oil event, Oil expo Uzbekistan, Oil event Uzbekistan, Oil expo Tashkent, Oil event Tashkent, Oil 2020, Oil expo 2020, Oil event 2020, Oil expo Uzbekistan 2020, Oil event Uzbekistan 2020, Oil expo 2020 Tashkent, Oil event 2020 Tashkent

Oil & Gas, Oil & Gas expo, oil & Gas event, Oil & Gas expo Uzbekistan, Oil & Gas event Uzbekistan, Oil & Gas expo Tashkent, Oil & Gas event Tashkent, Oil & Gas 2020, Oil & Gas expo 2020, Oil & Gas event 2020, Oil & Gas expo Uzbekistan 2020, Oil & Gas event Uzbekistan 2020, Oil & Gas expo 2020 Tashkent, Oil event 2020 Tashkent

Oil & Gas Conference, Uzbekistan Oil & Gas Conference, Tashkent Oil & Gas Conference, OGU