0Weeks0Days0Hours

تاریخ

17 الی 19 شهریور ماه 1400


زمانبندی نمایشگاه

افتتاحیه رسمی نمایشگاه:

17 شهریور، چهارشنبه: 11:00

ساعات کار نمایشگاه:

17 شهریور، چهارشنبه: 11:00 الی 18:00
18 شهریور، پنج شنبه: 10:00 الی 18:00
19 شهریور، جمعه:  10:00 الی 16:00

محل برگزاری

مرکز نمایشگاه های بین المللی آز اکسپو سنتر

ازبکستان، تاشکند، خیابان امیر تیمور، شماره 107

درباره برگزار کننده


برگزار کنندگان نمایشگاه:

شرکت نمایشگاه های Iteca – شرکت نمایشگاه های بین المللی و شرکای آن: شرکت نمایشگاهی ITE نمایشگاه ها و کنفرانس های آموزشی، شرکت نمایشگاهی ITE Eurasian.


Iteca یک رهبر در برگزاری نمایشگاه ها و همایش های حرفه ای در ازبکستان است. تقویم نمایشگاه های Iteca شامل 20 پروژه است که سالها برگزار شده است و با به رسمیت شناخته شدن در سطح بین المللی شهرت کسب و کار خود را به دست آورده است.


اکثر رویدادهای نمایشگاه Iteca نمایشگاه هایی با فرمت “کسب و کار برای تجارت” است ، یعنی اینها برنامه های تخصصی در نظر گرفته شده برای متخصصان هستند.


نمایشگاه Iteca دارای تیمی از متخصصان سطح بالا و دارای تجربه گسترده در تجارت نمایشگاه است که کارآمد همه غرفه داران را تضمین می کند.

Iteca Exhibition Logo

نمایشگاه بین المللی پلاستیک ازبکستان (Plastex)

Plastex logo

پلاستکس رویداد پیشرو صنعت در آسیای میانه و از این رو ایده آل برای تجارت و بستر ارتباط با ایده های الهام بخش و تصمیمات آینده نگر است.


فضای نمایشگاه متحد، حداکثر تعداد متخصصان صنایع مرتبط را به خود جلب می کند و از اثربخشی بالای تجاری در نمایشگاه استفاده می کند.


بازار پلیمر در ازبکستان به سرعت در حال رشد است.
پلیمرها و رزینهای مصنوعی طیف گسترده ای از کاربردها را در ازبکستان در تولید PVC ، مواد عایق حرارتی پلی استایرن و مصالح ساختمانی پلاستیک پیدا کرده اند. کارخانه جدید Avtosanoatplast به تازگی در شهر چوست منطقه Namangan افتتاح شده است. این کارخانه در زمینه تولید قطعات پلاستیکی برای خودروهای تولیدی ملی تخصص دارد. همچنین یک کارخانه پلاستیک بزرگ در جیزاخ افتتاح شده است که ظرفیت پیش بینی شده برای پردازش 15000 تن مواد اولیه پلی اتیلن است. مواد اولیه این کارخانه توسط مجتمع گاز و شیمیایی شورتان در منطقه قشق دریا (داریو) تهیه شده است.

رویدادهای مرتبط

چرا پلاستیک تاشکند ؟


به گفته وزارت اقتصاد، تا سال 2020، ازبکستان تولید پلی اتیلن خود را 4.1 برابر افزایش خواهد داد – از 125 هزار تن در سال 2015 به 512 هزار تن در سال 2019. این کار از طریق راه اندازی مجتمع شیمیایی گاز Ustyurt حاصل خواهد شد.


اولین 66 هزار تن پلی ¬ پروپیلن در سال جاری تولید خواهد شد. در سال 2019، تولید پلیمر امیدوار کننده به ظرفیت طراحی 83 هزار تن خواهد رسید. 3.8 میلیارد متر مکعب گاز تجاری، 387 هزار تن پلی اتیلن، 83 هزار تن پلی پروپیلن در مجتمع شیمیایی گاز Ustyurt در میدان Surgil تولید خواهد شد. با توجه به خبرگزاری های بین المللی، تقاضا برای پلی پروپیلن – دومین پلیمر فراوان در جهان – سالانه 4-6 درصد افزایش می یابد. در سال 2015 مصرف جهانی پلی پروپیلن بیش از 60 میلیون تن بوده است.


تولید این نوع محصولات به سرعت در حال تغییر به سمت آسیا و خاورمیانه است. اکثر پروژه ها بر نیازهای چین متمرکز شده است که تولید خود را گسترش می دهد. پلی پروپیلن در همه صنایع غالب استفاده می شود: مهندسی الکترونیک، تکنولوژی الکتریکی، مهندسی مکانیک، ساخت و ساز خودرو، مهندسی ابزار، حمل و نقل و ساخت و ساز.


امروزه صنایع شیمیایی ازبکستان با تولید قابل توجهی، مواد اولیه و پتانسیل تحقیق و توسعه یکی از مهمترین صنایع مهم کشور است. طبق پیش بینی کارشناسان، سالانه میزان رشد سالانه صنعت شیمیایی در جهان 2/7 درصد خواهد بود و تا سال 2030 حجم بازار جهانی محصولات شیمیایی به میزان 4،391 میلیارد دلار خواهد بود. در عوض، بازار پلیمر نیز ازبکستان در حال رشد است. بنابراین، پلیمرها و رزین های مصنوعی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند: مشمع کف اتاق که از پلی وینیل کلر ساخته شده است، مواد عایق حرارتی ساخته شده از پلی استایرن، مواد ساختمانی ساخته شده از پلاستیک تولید می شود.


به طور خلاصه ، نمایشگاه ها به شرکت کنندگان مزایای بسیاری از جمله:


* یک نمایشگاه مکان ایده آل برای یادگیری در مورد تقاضا برای کالاهای جدید و انجام تحقیقات در مورد آنچه رقبای شما انجام می دهند.


* نمایشگاه وسیله ای مؤثر برای کمک به یک شرکت برای ورود به بازارهای جدید خارجی یا ایجاد شبکه های نمایندگی است.


* یک نمایشگاه به شما امکان می دهد کالاهای جدید خود را در عمل نشان دهید.


* این واقعیت که نمایندگان رسانه ها در نمایشگاه ها حضور می یابند کار با آنها را آسان تر می کند و به ایجاد مواد روابط عمومی کمک می کند.


* شرکت در یک نمایشگاه به شما امکان می دهد تا در یک دوره زمانی کوتاه به بخش نسبتاً قابل توجهی از بازار دسترسی پیدا کنید.


* برای هر مشاغل یک پل ارتباطی با مشتریان ، شرکت های بازرگانی عمده فروشی و خرده فروشی ، تأمین کنندگان و تولید کنندگان است و یک فضای رقابتی برای برقراری تماس های جدید ارائه می دهد.


* بهترین منابع فکری و مادی موجود برای استفاده شما در یک نمایشگاه برای مدت کوتاه مدت زمان آن متمرکز شده است.

گروه کالایی

Plastex Uzbekistan

 • Extrusion Equipment
 • Die-Casting Machines
 • Blow Molding Equipment
 • Thermoforming Machines
 • Equipment for Final Processing

Chemie Uzbekistan

ثبت نام غرفه نمایشگاهی

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

چرا ازبکستان


میزان و تراکم جمعیت و همچنین وجود زیر ساخت های ارتباطی مناسب با کشورهای همسایه ازبکستان را به یکی از مهمترین بازارهای  آسیای میانه تبدیل کرده است. ازبکستان پرجمعیت ترین کشور آسیای میانه و بعد از روسیه دومین کشور پرجمعیت حوزه ی CIS است. نرخ رشد جمعیت این کشور نیز طی 31 سال گذشته هموراه مثبت بوده است.


قدرت خرید مردم جمهوری ازبکستان طی 20 سال گذشته به طور چشمگیری بهبود پیدا کرده و این کشور را به عنوان یکی از مقاصد مهم و قابل دستیابی برای محصولات متفاوت تبدیل کرده است.


دولت جمهوری ازبکستـان طی سالیـان گذشتـه به طور پیوستـه رقبت خود را درخصوص افـزایش روابــط تجـاری با ایــران به صراحت عنوان داشتــه است؛ جالب اینکه پـس از بازگشت تحریـم هـای ایالات متحـده ایـن رقبت نـه تنها  کاهش نیافته است که شاهد رشد چشمگیـر حضور هیات های تجاری ازبک در ایران و دیـدارهای پیوستـه و مکرر سفیر این کشور با فعالین اقتصادی ایران هستیم.

ثبت نام جهت بازدید از نمایشگاه

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

چه کسانی از این نمایشگاه بازدید می کنند ؟

14 کشور
91 شرکت کننده
4,711 بازدید کننده
 • کارشناسان فنی
 • متخصصان تحقیق و توسعه
 • تجار و بازرگانان
 • توزیع کنندگان
 • نمایندگان
 • مسئولین خرید
 • مشاوران
 • وابسته های دیپلماتیک
 • انجمن های بازرگانی
 • شوراهای صادراتی
 • مهندسین
 • ناظران / مقامات فنی
 • نمایندگی ها / خرده فروشان
 • تولید کنندگان / تأمین کنندگان
 • مدیران عامل
 • مدیران اجرائی
 • مدیران بازاریابی
 • تصمیم گیرندگان
 • مدیران عمومی
 • مدیران محلی و منطقه ای
 • مدیران مالی

حمل و نقل و ارسال کالای نمایشگاهی

این شرکت جهت تسهیل حضور شرکت کنندگان در نمایشگاهها اقدام به تامین کامیون و تریلر و انجام امور حمل و نقل کالای نمایشگاهی به محل نمایشگاه، ترخیص و گمرکات موقت مربوط به کشور مورد نظر، دپو و انبار کالاهای نمایشگاهی و سایر خدمات ارسال کالا و نمونه نمایشگاهی می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع در خصوص ارسال بار و هزینه های آن با کارشناسان ما در تماس باشید.

سفر و اقامت

هتل

ما جهت رفاه حال شرکت کنندگان بهترین هتلهای 4 و 5 ستاره را با مناسب ترین قیمت در اختیارتان قرار خواهیم داد  تا فارغ از دغدغه سفر و اقامت تمام تمرکز خود را بر روی کسب و کار خود قراد دهید.

پروازهای منظم

سعی ما بر این است تا با تهیه بهترین نرخهای پروازی از معتبرترین ایرلاینهای موجود سفری ایمن و مطمئن را برای شما فراهم نمائیم.

اولویت انتخاب در ایرلاینها به ترتیب ترکیش ایرویز، اطلس جت، هواپیمایی ماهان و ایران ایر می باشد.

طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

تجربه و تخصص این شرکت در زمینه طراحی و ساخت غرفه این شرکت را قادر به ارائه طیف گسترده ای از خدمات خلاقانه نموده است.

ما می توانیم تمام خدمات نمایشگاهی را از ایده به مرحله اجرا برسانیم از جمله : در اختیار قراردادن مترجم و کارمند جهت غرفه، کف سازی، غرفه سازی ویژه، نورپردازی و کارهای الکتریکی، لوازم وجانبی، مبلمان، سایر تجهیزات مورد نیاز و سایر خدمات.

نمایشگاه بین المللی پلیمر و پلاستیک ازبکستان – تاشکند (Plastex)

ازبکستان، نمایشگاه ازبکستان، نمایشگاه 2020،

تاشکند، تاشکنت، نمایشگاه تاشکند، نمایشگاه تاشکنت، نمایشگاه 2020 تاشکند، نمایشگاه 2020 تاشکنت

پلاستیک، نمایشگاه پلاستیک، نمایشگاه پلاستیک ازبکستان، نمایشگاه پلاستیک تاشکند، نمایشگاه پلاستیک تاشکت، پلاستیک 2020، نمایشگاه پلاستیک 2020، نمایشگاه پلاستیک ازبکستان 2020، نمایشگاه پلاستیک تاشکند 2020، نمایشگاه پلاستیک تاشکنت 2020

پلاست، نمایشگاه پلاست، نمایشگاه پلاست ازبکستان، نمایشگاه پلاست تاشکند، نمایشگاه پلاست تاشکت، پلاست 2020، نمایشگاه پلاست 2020، نمایشگاه پلاست ازبکستان 2020، نمایشگاه پلاست تاشکند 2020، نمایشگاه پلاست تاشکنت 2020

پلاستیک و پلیمر، نمایشگاه پلاستیک و پلیمر، نمایشگاه پلاستیک و پلیمر ازبکستان، نمایشگاه پلاستیک و پلیمر تاشکند، نمایشگاه پلاستیک و پلیمر تاشکت، پلاستیک و پلیمر 2020، نمایشگاه پلاستیک و پلیمر 2020، نمایشگاه پلاستیک و پلیمر ازبکستان 2020، نمایشگاه پلاستیک و پلیمر تاشکند 2020، نمایشگاه پلاستیک و پلیمر تاشکنت 2020

پلاستکس، نمایشگاه ایران پلاست، عرب پلاست، ایران پلاست، گرانول، پتروشیمی، شیمیایی، رنگ و رزین، مواد اولیه پلاستیک، لاستیک، پلی اتیلن، مستربچ، نمایشگاه ازبکستان، پلاستیک ازبکستان، نمایشگاه پلاستیک تاشکند، نمایشگاه پلاستیک تاشکنت، نمایشگاه پلاستیک ازبکستان، اکسپو، پلاستیک اکسپو، پلاستکس ازبکستان، پلاستکس تاشکند، پلاستکس تاشکنت

plastex, plastic, expo, exhibition, fair, plast expo, international expo, international fair, international exhibition, iran plast, arab plast, granule, petrochemical, chemical, color, resin, plast, raber, polyethylene, masterbach, Uzbekistan, Tashkent, Tashkent expo, Uzbekistan expo, Plastex expo, plast Uzbekistan plastic expo, Uzbekistan plast expo, Dubai plast, Dubai plastic, expo plast, expo plastic, plast exhibition, exhibition plast, plast fair, plastic fair, plastic exhibition,

Uzbekistan, Uzbekistan expo, Uzbekistan event, Uzbekistan Exhibition, Uzbekistan 2020, Uzbekistan expo 2020, Uzbekistan event 2020

Tashkent, Tashkent expo, Tashkent event, Tashkent exhibition, Tashkent 2020, Tashkent expo 2020, Tashkent event 2020

Plastic, Plastic expo, Pack event, Plastic expo Uzbekistan, Plastic event Uzbekistan, Plastic expo Tashkent, Plastic event Tashkent, Plastic 2020, Plastic expo 2020, Plastic event 2020, Plastic expo Uzbekistan 2020, Plastic event Uzbekistan 2020, Plastic expo 2020 Tashkent, Plastic event 2020 Tashkent

Plast, Plast expo, Plast event, Plast expo Uzbekistan, Plast event Uzbekistan, Plast expo Tashkent, Plast event Tashkent, Plast 2020, Plast expo 2020, Plast event 2020, Plast expo Uzbekistan 2020, Plast event Uzbekistan 2020, Plast expo 2020 Tashkent, Plast event 2020 Tashkent

Plastic and Polymer, Plastic and Polymer expo, Plastic and Polymer event, Plastic and Polymer expo Uzbekistan, Plastic and Polymer event Uzbekistan,Plastic and Polymer expo Tashkent, Plastic & Polymer event Tashkent, Plastic & Polymer 2020, Plastic & Polymer expo 2020, Plastic & Polymer event 2020, Plastic & Polymer expo Uzbekistan 2020, Plastic & Polymer event Uzbekistan 2020, Plastic & Polymer expo 2020 Tashkent, Plastic & Polymer event 2020 Tashkent

دانلود بروشور نمایشگاه پلاستیک ازبکستان Plastex

لطفا برای شروع دانلود ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

You have successfully subscribed to the newsletter

هنگام ارسال درخواست شما خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

Meone will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.